MONIQUE BALLERING – VAN DER LAAN VAN RECHT DOOR ZEE CASEMANAGEMENT

‘We zijn erg tevreden over de samenwerking met Horizon Flevoland, ze hebben echt met ons meegedacht. De voucherregeling heeft ons veel kennis en ontwikkeling gebracht. Ik kan het iedere ondernemer aanraden. Wij hebben onze omzet zien stijgen in de afgelopen 3 jaar, waardoor wij in 2020 FD Gazelle zijn geworden. Wij hebben voldoende plannen en zien de toekomst positief tegemoet. De voucherregeling heeft bijgedragen aan onze groei en het is zeker in deze tijd fijn om hier gebruik van te kunnen maken.’

Het Almeerse bedrijf Recht Door Zee Casemanagement adviseert organisaties op het gebied van sociale zekerheid. Een van hun adviezen is het investeren in medewerkers, om zo verzuim te verminderen en inzetbaarheid te vergroten. Al sinds het aannemen van hun eerste medewerker investeren Monique Ballering- van der Laan en haar man Sander in het team en de groei van het bedrijf. Hierbij maken ze o.a. gebruik van de Voucherregeling Ondernemerschap Flevoland.

Naast interim casemanagement en arbodienstverlening geven de casemanagers van Recht Door Zee trainingen over het voeren van verzuimgesprekken en adviseren ze leidinggevenden en medewerkers over duurzame inzetbaarheid. In samenwerking met partners hebben ze ook een one-stop-shop model ontwikkeld. Hierbij bieden zij grote organisaties een totaal oplossing. Waarbij op basis van financieel inzicht geïnvesteerd kan worden in preventie en inzetbaarheid. ‘Aangezien 80% van verzuim geen medische oorzaak heeft is ons doel mensen te bewegen naar toewijding, omdat mensen die met passie en toewijding werken minder snel zullen verzuimen dan mensen die zonder toewijding werken’, aldus Monique.

Met behulp van de voucherregeling en externe expertise bouwden ze systemen om de processen sneller en soepeler te laten verlopen en is er een nieuwe website ontwikkeld om het merk Recht Door Zee nog beter in de markt te zetten.

Door de coronacrisis daalde het aantal nieuwe interim opdrachten sterk. Dit was een reden voor Monique en Sander om hun strategie aan te passen en hun businessmodel om te gooien. Ze lieten studenten van Windesheim meekijken naar het groeipotentieel in deze periode, en besloten op basis daarvan de focus te richten op de langdurige contracten van de arbodienstverlening en one-stop-shop. ‘We zijn continu aan het groeien en ontwikkelen, zowel wij als ondernemers als het team en de bedrijfsprocessen. Tijdens de coronacrisis zagen we nog steeds groei en potentie en we wilden er klaar voor zijn als de crisis weer voorbij was daarom hebben wij ons hele team behouden ondanks dat er niet voor iedereen een opdracht was’. Inmiddels neemt het aantal opdrachten weer toe en zien ze de toekomst zonnig tegemoet.

Vorig jaar namen Monique en Sander, middels een voucher Persoonlijke Ontwikkeling, deel aan de Business Versneller. ‘Het is prettig als iemand anders meekijkt in jouw bedrijf, iemand die van buiten naar binnen kijkt. Je weet zelf niet alles. Daarnaast vonden wij het ook fijn om als ondernemers met elkaar te kunnen sparren.’

Op dit moment ligt de focus op het versterken van het team door te kijken naar welke kwaliteiten ze al in huis hebben en welke kwaliteiten ze nog aan moeten trekken. Hier zetten ze de voucher Bedrijfsscholingsscan voor in. ‘We investeren veel in het team en vinden het belangrijk dat iedereen zijn eigen talenten kan benutten’.

‘We zijn erg tevreden over de samenwerking met Horizon Flevoland, ze hebben echt met ons meegedacht. De voucherregeling heeft ons veel kennis en ontwikkeling gebracht. Ik kan het iedere ondernemer aanraden. Wij hebben onze omzet zien stijgen in de afgelopen 3 jaar, waardoor wij in 2020 FD Gazelle zijn geworden. Wij hebben voldoende plannen en zien de toekomst positief tegemoet. De voucherregeling heeft bijgedragen aan onze groei en het is zeker in deze tijd fijn om hier gebruik van te kunnen maken.’

Terug